بهترین پارچه برای تیشرت کار؟

زمانی که کارفرمایان کارخانجات و کارگاه ها می‌خواهند از تیشرت به عنوان لباسکار استفاده کنند با چند سوال روبرو می‌شوند:

بهترین پارچه برای تیشرت کار چه نوع پارچه ای است؟

پارچه جودون چیست؟

آیا تیشرت کار برای کارکنان مناسب و راحت است؟
پارچه تیشرت کار از چه موادی باید باشد؟

بهترین پارچه برای تیشرت کار چه نوع پارچه ای است؟

پارچه های زیادی برای تولید تیشرت کار موجود می‌باشد، بهترین پارچه برای تولید تیشرت کار پارچه جودون می‌باشد و با توجه به مصرف بالای تیشرت یقه دار در محیط کار بهترین انتخاب برای تولید تیشرت یقه دار سه دکمه، پارچه جودون است. گروه تولیدی سانلی جامه استفاده از دستگاه های پیشرفته دوخت تیشرت و به کار گیری پرسنل مجرب همواره به کیفیت بالا و قیمت ارزان تیشرت جودون کار و تعهد کاری به مشتریان می‌اندیشد.

تیشرت کار
تیشرت کار (کارگاهی)

پارچه جودون چیست؟

اسم جودون احتمالا به گوشتان خورده و سوال پیش می‌آید که جودون با باقی پارچه ها چه تفاوتی دارد؟ پارچه جودونی دارای بافتی سوزنی و روزنه‌ای شکل است و به‌دلیل ترکیبات نخ و بافت سوزنی دراین پارچه، موجب خنکی و گردش هوا در تی شرت جودون شده و سبب احساس راحتی فرد برای استفاده در مدت‌های طولانی می‌گردد. از تی شرت جودون، به‌عنوان لباس اسپرت نیز استفاده می‌شود.
این به‌دلیل راحتی و زیبایی است، که این تی شرت محبوبیت زیادی در میان جوانان و نوجوانان دارد. در بسیاری از شرکت‌ها و مؤسسات، به‌منظور یک شکل و زیباتر نمودن فضا و محیطی که کارکنان در آن در حال فعالیت هستند، از تیشرت جودون به‌عنوان لباس کار استفاده می‌کنند.

پارچه جودون
پارچه جودونی دارای بافتی سوزنی و روزنه‌ای شکل است.

تیشرت کار برای کارگران مناسب و راحت است؟

تیشرت کار یا تیشرت کارگاهی از پارچه جودون گزینه مناسبی برای کارکنان می‌باشد. تیشرت جودون کار مجموعه سانلی جامه در سایز های استاندارد M L XL XXL XXXL طبق سفارش مشتريان تولید می‌شود. آستین ها نشست خوبی دارند و راحتی افراد هنگام کار کردن در نظر گرفته شده. این نوع پارچه چهار فصل بوده و با یک شلوار کار کجراه ظاهری زیبا برای کارکنان ایجاد می‌کند. روی پارچه جودون لوگو و طرح مورد نظر را به روش های مختلف می‌توان چاپ و گلدوزی نمود. و علاوه بر پوشش پرسنل به عنوان تیشرت تبلیغاتی نیز گزینه مناسبی می‌باشد. لازم به ذکر است تیشرت جودون کار موجب ایجاد ظاهری زیبا و یکپارچه در مجموعه می‌شود و حس اتحاد در بین کارکنان را تقویت می‌کند. ضمنا کارفرمایان به وسیله تیشرت فرم کار و یکنواخت، شناخت راحتی بر روی کارکنان دارند.

پارچه تیشرت کار از چه موادی باید باشد؟

در ترکیب تولید پارچه جودون، از الیاف مختلفی استفاده می‌شود، که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و جودون ها به سه دسته تقسیم میشوند. جودون لاکرا، جودون پنبه و جودون پلی استر پنبه که به ترتیب به تفاوت ها و نحوه شناسایی شان می‌پردازیم.

انواع پارچه جودون:

پارچه جودون لاکرا:

این نوع از پارچه جودون، از الیاف نخ لاکرا تولید می‌شود و جودون لاکرا به‌دلیل خاصیت کشسانی که دارد، به آن جودون کشی هم می‌گویند. پارچه جودون لاکرا به دلیل داشتن نخ لاکرا قیمت بالاتری دارد و کمتر مورد استفاده تولید کنندگان می‌باشد و مناسب البسه ورزشی می‌باشد.

پارچه جودون پنبه:

این نوع از پارچه به دلیل داشتن نخ با جنس پنبه از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و به‌دلیل بافت خاصی که در پارچه جودون وجود دارد، موجب گردش هوا در آن می‌شود. پارچه جودون پنبه به دلیل داشتن الیاف پنبه بسیار خنک‌تر از  پارچه جودون پلی استر است. ضمنا با کاهش تعریق بدن در از بین بردن بوی نامطبوع ناشی از عرق تأثیر زیادی دارد.

پارچه جودون پلی استر پنبه:

پارچه جودون پلی استر پنبه از ترکیب نخ پلی استر و پنبه بافته می‌شود و جذب رطوبت بالایی دارد و بسیار نرم و لطیف می‌باشد. به دلیل وجود پلی استر در این نوع پارچه، باعث افزایش طول عمر البسه ای می شود که از جنس جودون پلی استر پنبه می باشند و همین موضوع باعث می‌شود که تولیدکنندگان رغبت بیشتری داشته باشند تا از جودون پلی استر پنبه استفاده کنند.

قیمت پارچه جودون

جهت استعلام قیمت پارچه تیشرت جودون لطفا تماس بگیرید.

09120278991

پارچه جودون
رنگبندی پارچه جودون

منبع:

این نوشته در وبلاگ ارسال شده است و لینک مربوطه مستقیم به نوشته میباشد.